KILIÇDAROĞLU'NA TOKAT GİBİ CEVAP..
ESRARENGİZ İSTİHABRAT OYUNU..
GENE AYNI FİLM...
SEKMEN,  DOĞU TV’Yİ ZİYARET ETTİ
Bu haber 06 Ağustos 2012, Pazartesi 17:50 tarihinde eklendi. 15145 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İbrahim Tatlıses Baba Oluyor!

İbrahim Tatlıses Baba Oluyor!  

 

İbrahim Tatlıses ile eşi Ayşegül Hanım bugünlerde tatlı bir heyecan yaşıyor.

 

Yaşadığı silahlı saldırının ardından çok zor günler geçiren İbrahim Tatlıses iddia edilene göre bugünlerde çok mutlu çünkü baba oluyor.

Çiftin yakınlarına göre Tatlıses, test sonuçlarını bekleyen eşi Ayşegül Hanım'dan "Hamileyim" müjdesini almak için yerinde duramıyor...

YAKINLARIYLA PAYLAŞTILAR

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin geçen hafta dünyaya gelen oğulları Kemal'in ardından sanat camiasında şimdi de başka bir bebek haberi konuşuluyor. 13 Mart 2011 tarihinde uğradığı silahlı saldırıda ölümden dönen İbrahim Tatlıses ile eşi Ayşegül Hanım'ın bugünlerde bebek heyecanı yaşadığı iddia edildi. İkili, bu büyük haberi geçtiğimiz günlerde yakınlarıyla paylaştı.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

İbrahim Tatlıses'in yakın çevresinin iddiasına göre ünlü sanatçı bugünlerde heyecanla eşi Ayşegül Hanım'ın yaptırdığı testlerin sonucunu bekliyor. Ölümden dönen ve bunu Allah'ın kendisine bir lutfü olarak gören Tatlıses'in, Ayşegül Hanım'dan bir çocuğu olmasını çok istediği ve ondan gelecek "Hamileyim" müjdesini duymak için yerinde duramadığı öğrenildi.

5 ÇOCUĞU VAR

İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Durak'tan Gülşen, Gülden ve Ahmet, Perihan Savaş'la birlikteliğinden kızı Melek Zübeyde, Derya Tuna'dan ise İdo olmak üzere 5 çocuğu var. 

ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kimi görmek istersiniz?